Hayal Kurmak Bedava | Fuat Sevimay

Hayal Kurmak Bedava | Fuat Sevimay

Selâmlar efendim, sizi Kerem ve saz arkadaşları ile tanıştırayım mı? Yok canım ne saz arkadaşı, hayal arkadaşları diyecektim ama o da olmasın, en iyisi sınıf arkadaşları! İpeeek, Neşeee, Kereem, Efeee, Egeee, Kaaan! Toplaşın bakiim, yok evlâdım benim yanıma değil, Ebru Örtmeninizin yanına gideceksiniz, sınıfa yani😎

Hooop , sınıftayıııız! Hadi siz de girsenize şu sınıftan içeriye sevgili kitap severler! Ya da durun en iyisi o sınıfın içinde olduğunuzu hayal edin😃 Hem böylece gizli gizli izlersiniz şu yeni gelen Ebru Öğretmenin çocuklardan ne istediğini 💭 Nasılsa kitabın adı “Hayal Kurmak Bedava”; siz de bi hayal kuruverin.

Ooo nerelere götürüyor sizi çocuklar bir bilseniz! Marquez’le bile tanışıyorlar😊 Yazar ya hani , torpil yaptım bi tek onu söyliiim dedim.

Valla bu kitabı hem siz okuyun hem de 10 yaş ve üstü (10+) çocuklarınız okusun diyorum ( gerçi biz de 10 yaş üstüyüz ya😁).

Yeteneklerinin ve hayallerinin götürdüğü yere gitmek nasip olsun tüm çocuklarımıza! Sevgili #FuatSevimay 📚Elleriniz dert görmesin, klavyede yazıyorsanız tuşları hep dayanıklı olsun, kalemle yazıyorsanız mürekkebi tükenmesin inşallah! Sahi siz ne kullanıyorsunuz?

Çizimler için Sayın Mustafa Delioğlu’na da teşekkürler! Ben bu isme yabancı değilim aslında😊Bir zamanlar derslerimde kullandığım bazı İngilizce kitaplarındaki çizimler de kendisine aitti.

Sevgili Kitap Dostları⚘Bu kitabı siz de okuyun diyorum tekrar. Çünkü ben daha önce hiç dikkat etmediğim bir konu için Mona Lisa tablosuna tekrar bakma ihtiyacı duydum😎 Allah’ım Yarabbim nereden ne buluyor şu yazarlar yahu😊

🔉Fuat Beeeey! ✍Biz büyüklere de yok mu masanızın üstünde birşeyler?🙈📚

📖Özetle, epey ağır okumalarımın arasında iyi geldi bu çocuk kitapları doğrusu 😀 Sevgimle ilettim efendim ❤☕Sağlık ve esenlik dileklerimle!

⛵⛵⛵📚📚📚🌹🌹🌹🌦🌦🌦🎨🖼

#kitap #okudumbitti #kitapönerisi #neokudum #edebiyat #çocukedebiyatı #fuatsevimay #hepkitap #okumaknefesalmaktır #kitapperest #iyikikitaplarvar #okumasevgisi #book #bookstagram #bookish #bookaddict #reading #readingaddict #bibliophile

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s